Асоціація «Бізнес-леді» – Формула успіху

foto
Президент Асоціації
«Бізнес-леді»
О.В.Надутенко

Стан соціально-еконо­міч­ного розвитку міста Кіровограда і області вимагає активної участі громадян у сферах виробництва та наданні послуг, у створенні робочих місць та само­зай­ня­тості населення.
Спілкою підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України та роботодавців України було проаналізовано ситуацію з працевлаштуванням жінок і визначено приоритетні напрямки у залученні жіноцтва до підприємницької діяльності.
З цією метою і було створено Асоціацію «Бізнес-леді», яка поставила собі за мету сприяння розвитку підприємництва шляхом проведення тренінгів для жінок, супроводження початківців у бізнесі для ефективного ведення власної справи.
Перші групи були сформовані з безробітних жінок, які стояли на обліку в Центрі зайнятості. Несподівано для організаторів і викладачів вони в найкоротший строк виявили неабиякі лідерські і підприємницькі здібності. Програма виявилася актуальною і високоефективною. Тому в наступних групах були уже не тільки представниці прекрасної половини людства, а й представництво сильної статі, студентства, молоді, діючих підприємців, навіть досить активних і, зрештою, успішних пенсіонерів.
Програма тренінгів містить оптимально необхідний комплекс знань, до неї залучені найкращі фахівці.

З 1 листопада розпочався новий цикл тренінгів і семінарів з:

  • азів бізнесу, оподаткування, обліку та звітності, документознавства;
  • маркетингу, правозахисту, розвитку лідерських якостей;
  • психології, ділового етикету та етики ведення власної справи;
  • кредитування, пошуку партнерів, роботи з персоналом та інше.

Слухачами курсів були відкриті міні-ательє, пральні, масажні кабінети, майстерні з ремонту взуття, меблів, побутової техніки, прокату, комп'ютерні послуги та ціла низка осередків з надання побутових послуг, виробництва, торгівлі та інших видів діяльності.
Суттєво розширилася програма «Бізнес-леді»: введено цикл семінарів за актуальними темами, застосуванням елементів Бізнес-інкубатора, а саме – послуги бухгалтерів, безкоштовні юридичні консультації, користування Інтернетом і офісною технікою, пошуку приміщень, надаються рекомендації при отриманні пільгових кредитів, проводяться перевірки разом з контролюючими органами.
Асоціація Спілки підприємців суттєво впливає на поліпшення соціально-економічного стану в області і звертає особливу увагу на розвиток підприємництва серед жінок у сільській місцевості. Для цього розроблено кілька програм, які ґрунтуються на потребах і особливостях районів, а саме – зелений туризм, заготівля, переробка продукції, створення СП з вирощування городини та с/г культур, розведення тварин і багато іншого.

Що змінилося у вашому житті після того, як ви стали бізнес-леді?

foto
Фабрика Ирина Владимировна (2006р.)
Управляющая Кировоградским отделением №1 АБ «Укркоммунбанк»
Появились новые цели, более глобальные, много новых интересных знакомств, жизнь стала насыщенной и интересной.
foto
Башушкова Ірина Анатоліївна (2006р.)
Центр «Дом друзей», директор інформаційного, консультативно – довідкового центру.
Змінився ритм життя. Почала більше спілкуватися з різними людьми. За останніх два роки коло моїх знайомих значно розширилося. Також змінився і мій характер - стала більш цілеспрямованою, відповідальною, комунікабельною. Після закінчення курсів я все одно продовжую навчатися, розвивати бізнес – ідею, але уже не самостійно, а в команді.
foto
Лахтай Тетяна Василівна (2007р.)
Центр «Дом друзей», директор центру організації дозвілля
Після відкриття своєї справи я зрозуміла, що таке справжня робота. З часу самостійної праці переглянула свої погляди на життя. Бізнес змінив мій щоденний ритм, стиль і головні цілі. Лише потрапивши в оточення бізнес – леді, я зрозуміла, як нелегко іноді нести цей титул.
foto
Жикул Юлія Миколаївна (2007р.)
Директор «Біржа надомної роботи»
Закінчивши курси бізнес-леді, я переконалася, що можливість бути успішною є у кожної жінки, незалежно від освіти, становища у суспільстві, фінансової та матеріальної бази.
foto
Савицька Галина Василівна (2007р.)
Центр «Дом друзей», директор центру «Ландшафтный дизайн; озеленение и благоустройство»
Після того, як я стала приватним підприємцем, у мене змінився ритм життя, з'явилася творчість у кожній роботі. Перебудувати свій стиль життя мені допомогли курси «Бізнес-леді». Після їх закінчення я відчула себе більш впевненою.

Номер журнала:

Разделы: