КІРОВОГРАДЩИНА ЛІДИРУЄ!

foto Прихильникам «діджусівських» шкільних чемпіонатів, що мешкають у нашій області, є з чого посумувати. Але є з чого й порадіти! Бо регіональний етап чемпіонатів «Djuice-гол – 2008» і Djuice-фан – 2008», у яких беруть участь школярі 6 – 8 класів, для їх учасників з нашої області видався напрочуд цікавим і драматичним. Але не поспішатимемо, а про все розповімо докладно...
Футбольні матчі й виступи дівочих груп підтримки регіонального етапу змагань (Північний регіон) відбулися 19 квітня в Києві у спортивному залі та на спеціальному відкритому майданчику олімпійської бази «Святошин». Кіровоградщину у футбольній групі «А» представляв обласний центр (ЗОШ № 29), а в групі «Б» – Новоукраїнка (ЗОШ № 6). У кожній із груп за олімпійською системою змагалися по вісім команд. Перший свій матч кіровоградці

розпочали невдало, програвши перший тайм суперникам із Бердичева з рахунком 0:2. Та під час перерви їхній тренер Галина Мармаза й присутні на грі кіровоградські спортивні журналісти змогли пояснити хлопцям, що й до чого. Унаслідок цього ті зрівняли рахунок і за кілька секунд до фінального свистка перемагали. Однак пропустили гол за три секунди до кінця матчу. Отже, основний час закінчився за рахунку 4:4. Післяматчеві пенальті виявили, у кого нерви міцніші. Наші земляки здолали бердичівців із рахунком (за пенальті) 3:1.
foto А незадовго до цього учні новоукраїнської школи № 6 розтрощили однолітків зі Жмеринки (6:2). До того ж перший тайм виграли із сухою перевагою у п'ять м'ячів!
Другі поєдинки для наших земляків були напруженими. Кіровоградці, пропустивши у свої ворота гол від конотопців ще в першому таймі, так і не змогли відіграти його. Але й не дали можливості вразити свої ворота ще раз. Отже, хоч і з мінімальним рахунком, але програли. Новоукраїнці билися, як леви, із однолітками з Черкас. Основний час не виявив переможця, засвітивши на табло по два голи. Непередбачувана рулетка, себто пенальті, цього разу була прихильна до хлопців із сусідньої області, які на один наш гол відповіли трьома своїми. Та попри непотраплення до півфіналу обидві наші команди підняли «діджусівський» футбольний статус Кіровоградщини, адже торік представники Кіровограда й Новоукраїнки поступилися суперникам уже в першій грі.
У півфінали вийшли команди з Вінниці й Черкас та Білої Церкви й Конотопа. Перемогу відсвяткували вінничани (7:3) й конотопці (0:2). Фінальна гра пройшла на високому рівні. Ніхто не бажав іти з поля з опущеною головою, про що свідчили нулі на табло після першого тайму. У другому ж вінничанам вдалося як то кажуть, дотиснути суперника й перемогти із рахунком 3:1. Цілком заслужено кращим футболістом етапу визнано форварда Влада Діденка (Вінниця) й воротаря Олексія Овчаренка (Конотоп). Усі команди після кожної гри отримували подарунки із логотипом «Djuice», а вінницькі футболісти після фінальної гри ще й право помірятися силами 17 травня на майдані Незалежності у столиці із переможцями Східного, Західного й Південного регіонів. Найсильніша команда поїде на один із матчів чемпіонату Італії з футболу...

фото Приветствие

У перервах між матчами і таймами свою креативність і вміння «заводити» земляків на гру демонстрували дівочі групи підтримки в межах змагань «Djuice-фан – 2008». Танцювали, стрибали і пищали так, що аж ну! Команда Новоукраїнки із гімназії № 7 «поклала на лопатки» багатьох і ввійшла до четвірки ліпших разом із дівчатами з Вінниці, Бердичева й Чернігова. Після танцювального експромту судді визнали найвдалішими виступи новоукраїнок і вінничанок. Пристрасті вирували, хоча дівчата загалом спокійно ставилися до суперниць, і жодна з них не пішла зі змагань без волосся на голові. Танцювальний фінал складався із двох частин – командного експромту й індивідуальних змагань. І тут наші дівчата перетанцювали сильну групу підтримки з Вінниці, не віддавши вінничаннам перемогу!
фото

Область повинна знати своїх героїв. Отже, це новоукраїнська хореограф Юлія Залужна (вона ж – учитель початкових класів) та її підопічні – Олександра Єльнікова (капітан групи підтримки), Даша Лихоліт, Настя Шеремет, Діана Гарбуз, Марина Жаброва, Інна Сідловська й Даша Беззадіна. Слава переможцям! Тепер вони змагатимуться зі своїми однолітками-переможцями інших трьох регіональних груп за звання переможниць чемпіонату «Djuice-фан – 2008» того ж таки 17 травня на майдані Незалежності в Києві. Найсильніша група підтримки здобуде приз – майстер-клас з відомим українським танцюристом Владиславом Ямою... Паралельно з основними змаганнями на офіційному веб-сайті чемпіонату «Djuice-гол – 2008» (www.football.djuice.com.ua, з 10 квітня по 10 травня триває голосування на визначення переможців онлайн-конкурсу стінгазет. Творці стінгазети, яка здобуде найбільшу кількість голосів, отримають призові квитки на один з найцікавіших футбольних матчів осінньої серії ігор у Києві.