Простір, вільний від корупції

У листопаді 2007 року Творче об’єднання «Технології оптимального розвитку особистості» презентувало проект «Простір, вільний від корупції».
У проекті взяли участь п’ять вищих навчальних закладів: Кіровоградський Національний технічний університет, Кіро­воградський державний педа­го­гіч­ний університет ім. Володимира Винниченка, Державна льотна ака­де­мія України, Кіровоградський інститут регіонального управління та економіки, Кіровоградський інститут комерції.
Цей проект реалізовуватиметься протягом п’яти місяців. Його мета - формування в середовищі студентів вищих навчальних закладів міста Кіровограда нетерпимого ставлення до явища корупції шляхом проведення у місцевих вузах інформаційної антикорупційної кампанії «Простір, вільний від корупції».
В планах проекту - організувати роботу мобільних пунктів, що передбачає (відзначення викладачів, які мають найбільший рейтинг суспільної довіри) поширення серед студентів поліграфічної продукції, значків «Я не беру хабарів», наліпок «Простір, вільний від корупції», «ОБЕРЕЖНО! Корупціонер!», буклетів (для інформування цільових груп про проект). Також заплановано провести за допомогою веб-модуля в мережі Інтернет голосування студентів за найменш корумпований вуз міста. Передбачається проведення залученими волонтерами дебатів, круглих столів, фестивалів, вікторин та інших публічних заходів антикорупційної спрямованості, поширення результатів дослідження «Стан корупції в Україні».

За результатами Інтернет-голосування, характером заповнених анкет, кількістю розданих значків та інших матеріалів, підсумками опитування студентів, а також кількістю та характером звернень від студентів та залучення юристів буде визначено найменш корумпований вуз нашого міста. Переможець рейтингу отримає нагороду.

Номер журнала:

Разделы: