Що можна зробити за 17 000 гривень?

foto
Олексій Хамра,
президент ТО «ТОРО»

У грудні минулого року творче об’єднання «Технології оптимального розвитку особистості» підбило підсумки конкурсу міні – проектів громадянського представництва, що реалізовувалися на Кіровоградщині за фінансової підтримки Фонду імені Стефана Баторія. Нагадаємо, що незалежна грантова комісія, до складу якої входили по два представники від влади і бізнесу та три представники від громадськості, підтримала вісім найцікавіших проектів, поданих до ТО «ТОРО», та передбачила на їх втілення 17360 гривень. Максимальний розмір гранту, що було надано в рамках конкурсу, складав 2564 гривні. Ці кошти не використовувалися на заробітну плату, придбання оргтехніки, медикаментів, оплату навчання та стажування. Проекти, що носили соціальну спрямованість, виконувалися впродовж трьох місяців у Кіровограді і трьох районах області.
Показово, що виконавцями проектів для їх реалізації було додатково залучено понад 20 тисяч гривень, а кількість людей, які безпосередньо були залучені у проекти, складала більше тисячі осіб.
Так у проекті «Мистецтво проти наркотиків та СНІДу» взяли участь 432 особи, близька 30 з них стали авторами малюнків на тему ВІЛ/СНІД. Завдяки проекту «Професійна орієнтація: путівка у життя» вперше у регіоні було запроваджено практику спільного вирішення органами влади, громадськістю та бізнес – організаціями соціальних проблем дітей із інтернатних установ щодо їх працевлаштування. Учні 9-11 класів місцевої школи - інтернату отримали базову підготовку з методики пошуку роботи та практичні комунікаційні навички ведення співбесід із потенційними роботодавцями. За словами президента ТО «ТОРО» Олексія Хмари, кожен проект – переможець є дуже цікавим і унікальним в своєму роді.

Номер журнала:

Разделы: