Скринька нагород

foto

Скринька нагород

Кіровоградка Аня Товста народилася у грудні 1991 року і в 10 років почала займатися плаванням в дитячо-юнацькій спортивній школі «Надія» під керівництвом заслуженого тренера України В.Манько.

З одинадцяти років Аня виступає за Кіровоградський обласний центр «Інваспорт», п’ять років поспіль була переможцем Всеукраїнських змагань «Повір у себе!».
У 2005 році Аня увійшла до складу збірної команди України з плавання серед спортсменів-інвалідів з вадами слуху. У тому ж році вона стала п’ятикратною (!) чемпіонкою України, дворазовим срібним призером чемпіонату Росії!
Рік назад Аня виконала норматив майстра спорту і в складі збірної взяла участь у чемпіонаті Європи, де завоювала дві бронзові нагороди. При цьому вона встановила два юнацьких рекорди Європи! Нам є з чим поздоровити Аню, адже минулому року вона стала семикратною чемпіонкою України, і їй належить 9 рекордів країни.

Крім того, у 2007 році Аня їздила на змагання у Тайвань, де стала дворазовою чемпіонкою світу. Це були виступи у складі збірної, і Аня завоювала 7 медалей, тобто третину всіх нагород збірної. В цілому Україна посіла перше командне місце, що трапилося вперше в історії дефлімпійського руху.

Номер журнала:

Разделы: