Гурт «Веселі Біоритми»

Веселые биоритмы
Гурт «Веселі Біоритми» досить відомий кіровоградській публіці. Останнім часом зацікавленість творчістю цього колективу зросла, завдяки плідній праці всіх його учасників. Життя творчої людини досить складне, постійних процес втілення в реальність задумів, пошук можливостей реалізації особистості. Все це за для того, що б ми мали змогу почути, що саме хочуть розповісти нам «Веселі Біоритми», та чим власне займається колектив.
Ось що вони кажуть про себе:

"Веселі Біоритми" - утворився в епоху літніх відпусток, яка передувала епосі світової фінансової кризи, або, кажучи мовою науковців — коли кайнозой перейшов у майонез. Колектив знаходиться у постійних творчих і екзестенційних пошуках, що, відповідно, змінює формат гурту і його назву. Саме тому колектив називався спочатку «Веселі біоритми», потім – «Веселі Біоритми» і нарешті під впливом нового концепту, концепту прогрессивного емо-реггі-турбо-шансону і ресторанного психодели, сформувалася остаточна назва коллективу – «Веселі Біоритми»!
Культурологічна ніша гурту, цільова аудиторія – це емо-менеджер з продажу з непростою кредитною історією.

Про відносини в колективі, та про те хто в них головний вони кажуть так:
Головні усі, в нас все вирішує курултай. Хоча у плані техніки, апарату і взагалі звуку в нас найкраще розуміється гітарист, Льоха Мопед, а організація в основному на мені і Колі Чікеті. По зв'язкам з прихільниками і фанатками в нас в основному Вова Главний Сварщік виступає.

Набір музичних інструментів, які використовує колектив, сформувався під час пошукової експедиції по гаражних кооперативах. Хлопці однаково добре грають шо руками, шо ногами. Причому на всіх музичних інструментах. В творчих планах — почати грати головою і ше деякими частинами тілами, але якими саме, це поки шо таємниця. Вважають свій стиль прямим продовженням традицій української радянської і ямайської естради.
ВІА "Веселі Біоритми" бажають усім своїм прихильникам і собі мирного неба над головою, здоровля, хліба-солі на столі, матері божої у вікні і квартири у Києві!

Нещодавно вся Україна мала змогу насолоджуватися вашим виступом в проекті Нового каналу «Ранок з Nescafe». Розкажіть як сталося, що саме ви виступали того ранку на площі. Вас запросили безпосередньо ведучі Нового каналу, чи це була ваша власна ініціатива?
Насправді нас запросив "Новий канал", бачили наші відео в інтернеті, довго шукали наші контакти і знайшли буквально за день перед зйомками.

9 квітня ви будете виступати в філармонії в рамках музичного туру відомого українського гурту ТІК. Ви знайомі особисто з солістом цього гурту? Можливо маєте намір співпрацювати.
Якщо ви ще не встигли познайомитися, то кому завдячуєте цим виступом?
Нічого особистого, як то кажуть. Не знайомі абсолютно. Їм сподобався наш кавер на їхню пісню "Вчителька", який ми розмістили на сайті "ТІКа", нас запросили.

Що або хто надихає вас творити свою музику, писати тексти та чи мрієте ви вийти на більш високий рівень своєї діяльності, адже багато українських гуртів навіть залишаючись власне українськими виїздять записувати пісні за кордон. У вас є бажання такого характеру?
Надихає Кіровоград у всіх його карнавальних проявах.
Мріємо про якісний запис (в Україні), але фінанси дозволяють тільки пиво і інтернет! Про запис у Лондоні з відповідних причин взагалі не йдеться.
Враховуючі специфіку гурту, цікавими і актуальними ми можемо бути тільки на батьківщині. Хоча на фестиваль у Техас нас запрошували, було діло. Нормальний такий фест, Тарантіно його відвідує регулярно.
Проблеми, як завжди, з грошима на дорогу, бо там нас обіцяли поселити-годувати. А, ще австралійці на фестиваль укулелістів мене особисто запрошували емо-реггі-турбошансону поспівати. Але мені теж не зрозуміла така зацікавленість, хоча і приємно. Он, французи слухають, якось профільний ресурс навіть інтерв'ю брав.

Як ви вважаєте, на якому рівні знаходиться Кіровоград щодо музики, місцевих гуртів. Чи допомога ют вам місцеві органи організовувати концерти. Взагалі розкажіть, де ви дістаєте кошти, щоб мати змогу займатися музикою.
Кіровоград знаходиться на такому самому рівні, як і інші міста України. Тільки що це за рівень - незрозуміло, бо відсутні критерії оцінки. Ніхто нікому не допомагає, ніяка влада не зацікавлена у цьому, і я вважаю, що це абсолютно нормально.
З приводу коштів - ну, на інструменти якось назбирали, на апарат - заробили виступами. На шубу і машину поки що не назбирали, правда. Це попереду, я сподіваюсь!

Як ви ставитесь до місцевої влади? Чи вважаєте ви Кіровоград містом, в котрому, з часом з’явиться можливість займатися пісенною творчістю на високому рівні?
До місцевої влади, як і до будь-якої влади, ставлюся негативно. Взагалі, влада проїдає гроші платників податків, а продукту не видає ніякого. Це порушує закон збереження енергії, така собі середньоукраїнська аномалія.
А займатися пісенною творчістю можна будь-де. І чим менше в цей процес втручатиметься влада, тим спокійніше митцю і тим цілішими будуть гроші місцевого бюджету. Хоча їх все-одно вкрадуть, звичайно.

Розкажіть детальніше про стиль вашої музики. Які саме інструменти використовуєте?
Цей стиль називається емо-реггі-турбошансон і ресторанний психдел.
Це поєднання міського романсу, музичної естетики західної музики 60-х років, української радянської естради і ямайської народної музики.
Виконується на укулеле, казу, мандоліні, гітарі, басі і електронних барабанах.

У цьому році відбувалися ваші концерти?
Ну, в Кіровограді було виступи чотири цього року, якщо не помиляюсь. Плюс я сольно двічі виступав у Києві, минулого тижня - у Одесі.
Ось завтра виступатимемо з "ТІКом" і наступного четверга - з місцевими командами ідейно близькими у "Шиньяні". Цієї суботи у Києві співаю я сольно. А, ще виступ гурту в Одесі планується цього місяця і можливо - у Тернополі.

Гурт не полишає оптимізм, що с легкістю передається всім його шанувальникам. Всім кіровоградцям «Веселі Біоритми» бажають здоров’я і квартиру у центрі! :)

Фотография выступлений группы

Разделы: