Вітай майбутнє HELLO TOMORROW

foto
Ви колись замислювались, де і як народилася Ваша улюблена помада AVON Хто створив дивовижну формулу крему AVON, який допоміг Вам та Вашим знайомим? І взагалі, яким потужним має бути науково-дослідницький центр, щоб постійно забезпечувати новинками Клієнтів з понад 100 країн світу. Сьогодні у світі налічується понад 4 мільйони представників, які обслуговують клієнтів через каталог.
В 1896 році засновник компанії Девід МакКоннелл обрав Сафферн для будівництва лабораторії. Тому «історична цеглина» — це перше, на що звернули увагу Олена Скачко (головний редактор журналу «Единственная») та Ганна Земскова (головний редактор «Космополітен-Україна») в новому Всесвітньому науково-дослідницькому центрі «AVON», який

відкрито у 2005 році, теж в Сафферні. В його будівництво та наукові розробки косметики було інвестовано надзвичайну для косметичної індустрії суму — 100 мільйонів доларів! В Центрі є унікальний музей, в якому на прикладі продукції, старовинної реклами можна побачити не лише модні тенденції в макіяжі різних часів, а також — історію дизайну та упаковки. З 1886 року «AVON» неодноразово нагороджували за досягнення в упаковці. Адже в компанії прагнуть, щоб продукція та упаковка були гарними, зручними і екологічними. 2 червня 1989 року компанія «AVON» першою серед великих косметичних компаній світу відмовилася від випробувань нової продукції на тваринах. В науково-дослідницькому центрі «AVON» журналістів вразила колекція кольорів та пігментів, які використовувалися в різні часи у виробництві косметики «AVON». Мільйони Клієнтів вже 121 рік відкривають красу разом з тим, як відкривають футляр із помадою або кремом, відкривають можливості – щодня!

Номер журнала:

Разделы: