Звернення футболістів ФК «Зірка» до ПФЛ

логотип звезды

Про колективне звернення футболістів щодо невиконання ФК «Зірка» Кіровоград»
контрактних зобов’язань.

СЛУХАЛИ: Інформацію члена ДК Гречко Ю. Л. «Про колективне звернення футболістів 3 щодо невиконання ФК «Зірка» Кіровоград» контрактних зобов’язань».
Представники ФК «Зірка» Кіровоград участі у засіданні не приймали. Про час і місце розгляду справи були повідомлені.
У ході слухань та за наявними документальними матеріалами справи встановлено наступне. До адміністрації ПФЛ 31.10.2009 року надійшло колективне звернення футболістів ФК «Зірка» Кіровоград (підписано 22 особами) про те, що клуб на протязі чотирьох місяців не виплачує заробітну плату та преміальні виплати.
Дана заява була направлена керівництву клубу для негайного розгляду та прийняття відповідних заходів щодо погашення заборгованості перед футболістами.

Листом від 5.11.2009 року за вих. №120 керівництво клубу повідомило, що колективне звернення футболістів розглянуто на загальних зборах трудового колективу ФК «Зірка». Однак, протокол загальних зборів, яким узгоджене питання з футболістами щодо погашення заборгованості до цього часу до ДК не надійшов.
Окрім того, 27.11.2009 року ДК до клубу надіслано листа, яком було зобов’язано надати інформацію щодо проведення розрахунків з футболістами по заробітній платі за вересень 2009 року, які клуб гарантував провести листом від 06.11.2009 року вих. № 121. ФК «Зірка» Кіровоград вимога ДК проігнорована. До ДК не надіслано жодного документу з питань частково погашення чи в повному обсязі, заборгованості перед футболістами.
Лише 3 грудня 2009 року клуб повідомляє, що гарантує погасити заборгованість перед футболістами по заробітній платі за два місяці до кінця поточного року, а решту – у термін січень-лютий 2010 року. Але ці терміни сплати визначені в односторонньому порядку і не погоджені з футболістами.
Враховуючи вищезазначене та проаналізувавши наявні документи, ДК приходить до висновку:
Керівництво ФК «Зірка» Кіровоград не проводить ніяких конкретних заходів щодо погашення заборгованості по заробітній платі перед футболістами. Про це свідчать відписки клубу на звернення ПФЛ та ДК. З листів клубу незрозуміло - чи досягнуто домовленості з футболістами щодо поетапного погашення заборгованості по заробітній платі та за які саме місяці вже її виплачено. Клубом також проігноровані вимоги адміністрації ПФЛ (лист від 02.11.2009 року вих. № 1967) та ДК (лист від 27.11.2009 року вих. № 2106) щодо встановлення заборгованості по заробітній платі та преміям по кожному футболісту.
Обговоривши питання по суті, керуючись пунктом 2 статті 25 Статуту Професіональної футбольної ліги, пунктом 2 статті 4, пунктом 2 статті 11, пунктом 2 статті 51, пунктом 1.3. статті 53, пунктом 1 статті 54, пунктом 7 статті 73, статтею 78 Дисциплінарних правил ФФУ,-
Вирішили: 1. У порядку пунктів 58 та 59 Додатку № 2 Дисциплінарних правил ФФУ - за невиконання, не реагування належним чином на вимоги і неодноразові звернення адміністрації ПФЛ та ДК з питань невиконання умов контрактів з футболістами – 4
зобов’язати Футбольний клуб «Зірка» Кіровоград перерахувати на розрахунковий рахунок ПФЛ обов’язковий грошовий внесок у розмірі 5000 (п’ять тисяч) гривень не пізніше семи діб від дати отримання рішення ДК.
2. Надати можливість ФК «Зірка» Кіровоград провести розрахунки з футболістами по заробітній платі у термін до 23.12.2009 року.
3. Пункт 1 цього рішення набуває чинності при умові невиконання ФК «Зірка» Кіровоград пункту 2 цього рішення.
4. При встановленні у подальшому ігнорування рішень ДК, невиконання ФК «Зірка» Кіровоград статутних і регламентних норм – ініціювати перед Центральною Радою Професіональної футбольної ліги розгляд питання щодо припинення членства клубу в ПФЛ.
У відповідності до пункту 3 статті 81 Дисциплінарних правил ФФУ це рішення може бути оскаржене до Контрольно-дисциплінарного комітету ФФУ не пізніше 24 годин з моменту його отримання.

джерело інформації Протоколи рішень Дисциплінарного комітету ПФЛ (Протокол №19)

Разделы:

Комментарии

Аватар пользователя andrey2342

Понятно сразу было, что трудно будет потянуть первую лигу.Тем более и область при Мовчане престала помогать клубу.Будем надеяться что до конца года, ситуация разрешится в положительную сторону!

Аватар пользователя orb

как можно клубу помочь?
может поддержать их или донести до нужных людей?
жалко, только вот играть начали и сразу финиш :(

Аватар пользователя andrey2342

Есть два варианта.Либо руководство прямо обращается к игрокам, и вместе с игроками разрабатывают схему реструктуризации долгов, и график их погашения.Или более жесткий и мне кажется в сложившихся условиях самый реалистический :cry: снятия с соревнований,и последующей заявкой уже во вторую лигу следующего чемпионата.Второй вариант катастрофический для всего кировоградского футбола,который отбросит нас на многие годы назад, в развитии всего, в том числе инфраструктуры. А самое главное, понимания тенденции развития футбольного менеджмента.
Есть ещё третий вариант фантастический, этот когда клубу будут помогать другие коммерческие и властные структуры и не только нашего славного города.

Аватар пользователя orb

снятия с соревнований,и последующей заявкой уже во вторую лигу следующего чемпионата.
а какая разница?
я думал наоборот выгоднее быть в первой лиге с материальной точки зрения

Аватар пользователя andrey2342

Во второй затраты меньше.Не на много но меньше.Вообщем после праздников точно узнаем чо да как с нашим клубом будет...

Аватар пользователя orb

Развитие событий:
До адміністрації ПФЛ 31.10.2009 року надійшло колективне звернення
футболістів ФК «Зірка» Кіровоград (підписано 22 особами) про те, що клуб на протязі чотирьох місяців не виплачує заробітну плату та преміальні виплати.
ДК рішенням від 03.12.2009 року надав можливість ФК «Зірка» Кіровоград
провести розрахунки з футболістами (22 особи) по заробітній платі у термін до 23.12.2009 року. Рішення ДК не виконано.
ДК рішенням від 15.10.2010 року зобов’язав ФК «Зірка» Кіровоград провести
розрахунки з футболістами, які звернулися з колективною заявою до ПФЛ 31.10.2009
року (22 особи) у строк до 19.01.2010 року (включно). Рішення ДК не виконано

Вирішили:

1. У порядку пункту 1 статті 43 Регламенту змагань, пункту 2.9 та 2.19 статті 8, пункту
3.8. статті 13 Дисциплінарних правил ФФУ – за невиконання та ігнорування
рішень ДК:
1.1. Застосувати до Товариства з обмеженою відповідальністю «Зірка» Кіровоград
дисциплінарні санкції у вигляді зняття 3 (трьох) турнірних очок.
1.2. Адміністрації ПФЛ внести відповідні зміни до турнірної таблиці змагань серед команд I ліги після набуття чинності даного рішення
2. Зобов’язати футбольний клуб «Зірка» Кіровоград:
2.1. Провести розрахунки з футболістами, які звернулися з колективною заявою до
ПФЛ 31.01.2009 року (22 особи) у термін до 15.02.2010 року (включно).
2.2. Погасити заборгованість перед колишніми футболістами клубу А. Скрипником, М. Кучинським, О. Ремезовським, С. Яковенком, О. Оніщенком та
М. Хомичем у термін до 15.02.2010 року (включно).
2.3. Погасити заборгованість перед ПФЛ по сплаті обов’язкових грошових внесків, застосованих рішеннями ДК.
3. У порядку пункту 3.1. статті 13 Дисциплінарних правил ФФУ команду ФК «Зірка»
Кіровоград позбавити права реєструвати в ФФУ нових футболістів та не
допустити до заявки згідно із пунктом 22 статті 8 Регламенту змагань.
4. Пункт 3 цього рішення набуває чинності у разі невиконання ФК «Зірка» Кіровоград пункту 2 цього рішення.
У відповідності до пункту 3 статті 81 Дисциплінарних правил ФФУ це рішення
може бути оскаржене до Контрольно-дисциплінарного комітету ФФУ не пізніше 24
годин з моменту його отримання.

Вычитано из протоколов ПФЛ