Свобода: Тарасовий прапор

Тарасовий прапор

Свободівський депутат Ленінської райради висловив пропозицію щодо перейменування її на Шевченківську

20 травня 2011 року Кіровоградська міська організація ВО «Свобода» разом з іншими патріотичними силами та небайдужими кіровоградцями взяла участь у флешмобі «Тарасовий прапор», приуроченому до 150-річчя з дня перепоховання Т. Г. Шевченка в українській землі.
Усі бажаючі могли долучитися до розгортання найбільшого прапора України. До речі, розміром він, як половина футбольного поля (30 на 45 метрів). Протягом кількох хвилин на площі Кірова сотні мешканців Кіровограда об’єдналися воєдино, щоб засвідчити: українці пам’ятають свого Пророка, бережуть і втілюють у життя його заповіт.

До урочистостей з нагоди перепоховання Великого Кобзаря долучився також депутат Ленінської районної у місті Кіровограді ради Ігор Бур’янов. В ході спілкування з кіровоградцями, Ігор Бурянов ще раз переконався, що для жителів міста постать Тараса Шевченка важливіша від тих кам’яних ідолів комунізму, якими так рясно засіяно місто. Отже свободівський депутат під впливом цієї зустрічі виявив ініціативу про перейменування Ленінської ради міста Кіровограда на Шевченківську і вирішив внести відповідну пропозицію на засідання районної ради.
«Ми, українці, — раса Тараса, тому нам надзвичайно важко ходити вулицями, названими в честь людей, які пригнічували націю, нам не притаманно не визнавати своїх героїв, не шанувати пам’ять про них, ми не хочемо жити в лєнінському районі, бо у нас є свої месії, свої генії, свої пророки», — зазначив І. Бур’янов.

Разделы:

Комментарии

Аватар пользователя andrey2342

Потешно звучит,"Раса Шевченка" :D

Аватар пользователя orb

раса Тараса
в оргинале прикольнее