Май 2008, №8

Как приучить ребенка к порядку

foto
Дорогая редакция! Моему сыну 4 года. Он растет веселым и смышленым мальчиком. Нам с мужем приятно наблюдать за ним, когда он играет с машинками, конструкторами, мягкими игрушками. Словом, не можем нарадоваться, глядя на Митю, до той самой минуты, пока не просим его убрать в детской и отправляться спать. Одно мгновение – и ребенка словно подменили: горькие слезы, крики, отказ подчиняться… Он забивается в угол дивана и рыдает, а на полу громоздятся мячи, машины, самолеты и плюшевые звери.
Мы хотим, чтобы у сына было хотя бы минимальное чувство ответственности: поиграл – убери за собой. Мы объясняем это Мите, но он отказывается слушать нас. Может, мы слишком много требуем от 4-летнего малыша? Когда и как следует приучать его убирать за собой? Есть ли хоть какая-то возможность избежать детских слез и родительских криков, когда речь заходит о том, чтобы ребенок помогал старшим?

Ольга Н.
Ребенок начинает помогать родителям примерно с года. Он может откликнуться на просьбу передать салфетку, дать маме игрушку. Примерно в это же время стоит приучать его убирать в ящик ту игрушку, с которой он наигрался, и только после этого разрешить ему заняться другой. Малыш рассматривает книжки? Ему будет удобнее и спокойнее, если вы поможете ему взять одну, а остальные чуть отодвинете в сторону.

Номер журнала:

Крізь Великодні минулі...

Ні в одній країні, мабуть, Великдень не святкувалося так урочисто, як у нас в Україні.
У народів германських, німців, шведів та інших найулюбленішим святом є Різдво, але Великдень став найурочистішим святом православної Церкви. У давній Персії існував культ Мітри, бога, що прийняв великі муки, і свято його відповідало нашому Великодню. Леґенда про Мітру багато спільного має з історією Христових страждань, бо й він розпинався людьми.

Разделы:

Номер журнала:

Вчинення представництва за довіреністю

foto Відповідно до ч.1 та 3 ст. 237 Цивільного кодексу України (надалі ЦК України) представництвом є право відношення, в якому одна сторона (представник) зобов’язана або має право вчинити правочин від імені другої сторони, яку вона представляє. Представництво виникає на підставі договору, закону, акта органу юридичної особи та інших підстав, встановлених цивільним законодавством. Як зазначено у ст. 244 ЦК України, представництво, яке ґрунтується на договорі, може здійснюватися за довіреністю, яка є письмовим документом, що видається однією особою іншій для представництва перед третіми особами. Укладення договору доручення передує видачі довіреності. Зі змісту п. 143 Інструкції про порядок вчинення нотаріальних дій нотаріусами України, затвердженої наказом Міністерства юстиції України від № 20/5 3 березня 2004 р., зареєстрованої в Міністерстві юстиції України за № 283/8882 3 березня 2004 р., (надалі-інструкції), випливає, що довіреність має оформлюватися саме на підставі договору доручення, де зазначено, що у договорі доручення або у виданій на підставі нього довіреності мають бути чітко визначені повноваження представника. Оскільки Цивільним кодексом не передбачена обов’язкова письмова форма для чинності договору доручення, можна говорити про можливість укладання такого правочину і в усній формі. Наявність такого (усного чи письмового) договору

Разделы:

Номер журнала:

В мире красоты

Красота спасет мир. Все мы слышали это классическое изречение. Все женщины, девушки красивы, каждая по-своему. Но есть среди них одна – самая-самая. Самая яркая, самая неповторимая, имеющая какую-то изюминку. Ею стала Татьяна Коваленко, которая и получила звание Мисс Кировоград 2008. Чести называться Королевой Кировограда удостоилась Виктория Дурова.
Конкурс прошел ярко и насыщенно. Отметим большой вклад и заботу об участницах и самих организаторов, и спонсоров. Да и сами девушки наполняли зал областной филармонии особой гармонией и духом весны. Зрители по достоинству оценили большую подготовительную работу организаторов. Подбор образа, движения на сцене, умение правильно и красиво идти, достойный уровень – все это заслуга агентства «Стиль моделс». Но при этом каждая из девушек остается личностью, сохраняет свою индивидуальность.

Номер журнала:

Молодь – наше майбутнє

foto Проблема працевлаштування молоді є однією із головних як загалом в державі, так і Долинському районі. Адже майже кожен другий шукач роботи, який звернувся до центру зайнятості у її пошуку, – це молода людина.
Тому пріоритетом діяльності служби зайнятості є застосування комплексу заходів щодо упередження молодіжного безробіття та збереження трудового потенціалу місцевого ринку праці.
Звичайно, вирішити це питання неможливо без об'єднання зусиль служби зайнятості, органів влади, роботодавців, інших зацікавлених сторін. Завдяки спільним зусиллям в районі розгорнута робота щодо орієнтації молодих людей на актуальні професії, в тому числі і робітничі, підвищення статусу робітника в суспільстві, мотивації до навчання та праці. Укладені угоди про співпрацю з відділом у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації, центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та службою у справах дітей райдержадміністрації. Налагоджена робота з районним відділом освіти.
У напрямку реалізації цих угод районним центром зайнятості організовується ряд заходів як для безробітної молоді, так і для учнів шкіл: ярмарки та міні-ярмарки вакансій, дні кар'єри, семінари «Особливості зайнятості молоді», «Обираємо сучасну професію», «Жінка і праця», презентації професій, тематичні семінари для молоді з підприємницької діяльності, уроки із серії «Реальне трудове життя», екскурсії на підприємства району тощо – це далеко не повний перелік форм роботи з молоддю, що запроваджуються центром зайнятості.
З метою реалізації заходів політики зайнятості в сільській місцевості в районному центрі зайнятості створено мобільну групу, яка спільно з центром соціальних служб для сім'ї,

Номер журнала:

ЮРІЙ КЛЕН У КІРОВОГРАДІ

klen Стилістично довершений спомин-нарис реабілітованого історією митця “Крізь Великодні минулі…” пропонується для кіровоградського читача не випадково. Бо він не втратив своєї і вербальної, і актуальної чарівності. Тим більше, що сьогодні український читач не має змоги його побачити не те що на прилавках наших рідкісних і чужомовних книгарень, а й у бібліотеках. Оскільки в радянські часи не міг бути надрукований. А нині іще не встигли, хоча значна частина творчої спадщини цього письменника повернута на його батьківську землю.
Врешті, батьківщин у Освальда Бурггардта (таке справжнє ім’я поета й перекладача) було дві: Україна і Німеччина. Він появився на світ на Поділлі у німецькій родині 4 жовтня 1891 року. Починав творити мовою російською, але під впливом друзів (насамперед Миколи Зерова, з яким його після закінчення університету святого Володимира у 1921 році звела викладацька робота у Баришівському технікумі на Київщині) став писати по-українськи. А ще писав і мовою своїх предків – кажуть, що менш вдало. Входячи до літературного гурту “неокласиків”, він дуже рано відчув наступ тоталітарної сили (чутливим його зробила доля: двічі самого репресовували – царський режим у 1914-ому як німця і ЧК влітку 1921-го як представника буржуазії), отож після арешту в 1931 році близького друга Максима Рильського, вирішив покинути Україну й податись у Німеччину. Це вже був, до речі, не перший його похід на землю предків. Як і не останнє прощання з Україною. Цього разу він втрапив, як мовиться,

Номер журнала:

По колесу жизни

Дорогие друзья! Мы продолжаем с Вами наше увлекательное путешествие по Вечному Колесу жизни. И следующая наша остановка затронет прекрасный возраст с 21 до 28 лет, когда Точка Жизни движется по знаку Рака. Этот знак олицетворяет наш род, корни, традиции, семью. И именно это самое лучшее время, чтобы ее создать. Обратите внимание на слова «взять ответственность за свою семью», а не посадить себя и свою семью на шею родителям. Необходимо также взять ответственность на себя за престарелых родителей. Но чтобы выполнить эти задачи, необходимо было успешно пройти предыдущие 7-летние циклы, т.е. приобрести знания, опыт общения, выйти на свою профессию и твердо встать на ноги, прежде чем приняться за устройство своего семейного гнезда.

Разделы:

Номер журнала:

Страницы