Карла Маркса

Транспорт Кировограда

Отдельная тема - транспорт нашего города (перевозка пассажиров). Сколько себя помню, столько и удивлялся как происходит перевозка пассажиров в Кировограде.

Фотокатегории:

р. Ингул, Набережная Кировограда

Фотография Ингула - февраль.
Жаль конечно что в кадре на льду бутылки и кирпичи, но не куда не денешся такие у нас есть "культурные" жители Кировограда.
Судя с того что ловят рыбу - она там есть!!! (смелые люди)

Фотокатегории:

Будинок-легенда над Інгулом

fotoУ пам'яті кількох поколінь сучасного обласного центру зберігається чимало будинків: магазинів, готелів, клубів, навчальних закладів, а також приватних, які надовго увійшли в історію міста над Інгулом. Одним з таких об'єктів був так званий «Будинок братів Заславських». Він знаходився між приміщенням сучасного магазину УТО «Кіровоград» та річкою. Фасад виходив на вулицю Велику Перспективну (тепер К. Маркса).
На початку 70-х років минулого століття багато мешканців Кіровограда з подивом оглядали височенні паркани, встановлені біля будинку Заславських. Щоб це могло значити, гадали цікаві. Адже ця довга триповерхова споруда була своєрідною візитною карткою міста. Його знали старі й малі. Хто б не приходив побазарювати на центральному ринку, аж ніяк не міг обминути цей нашпигований комірчинами, ларками, майстернями будинок. У них працювали ремісники – майстри на всі руки. Тут можна було придбати голку, колесо до велосипеда, лезо для бритви, відро, діжку, лопату. Балакучий єврей-лудильник блискуче запаяє вам каструлю, швець підіб’є каблука чи пришиє ґудзика.

Номер журнала:

Страницы