«King’s Capital» – абсолютно нове рішення на українському фінансовому ринку

foto Сьогодні, як ніколи, більшість наших громадян турбує сер­йозне питання: куди краще вкласти кошти, щоб при цьому не сильно ризикувати й одержати, по можливості, максимальний прибуток?
Є досить великий вибір інструментів, куди можна вкласти свої заощадження: можна понадіятися на стабільність долара або євро й перевести свої гривні в них. Хоча тоді або нічого не заробиш, або заробиш, але зовсім небагато. Можна покласти гроші в банк і сподіватися, що цей банк зможе не тільки зберегти Ваш внесок, але й примножити його: відсотки практично ніколи не покривають інфляцію. Для прикладу: індекс інфляції в 2007 році становив 17%, у середньому відсоток по депозитних банківських вкладах становить 14,5%.

Інфляція «з'їдає» більшу частину вашого прибутку. Особливо ми це відчуваємо на собі сьогодні. Ціни зростають швидше, ніж зарплати. Про вартість продуктів, пального, речей повсякденного вжитку годі й говорити: вона вже збільшується не те що декілька разів на рік, а майже щоденно…
Можна, звичайно, організувати свій власний бізнес. Однак не завжди це закінчується успішно. І так старанно відкладені гроші, через чийсь обман або ж якісь інші причини, можуть просто зникнути.
Який варіант є най­більш оптимальним з погляду прибутковості і мінімального ризику для звичайного споживача?
Не завжди правильно та з вигодою для себе можна використати конкретні фінансові інструменти, такі, наприклад, як цінні папери, банківські метали, більш популярні на Заході, ніж в Україні.
Ми не є структурами чи то банківськими, а чи то подібними до кредитних спілок. Наша діяльність прозора й дохідлива – кожен наш клієнт стає частиною нашого колективу, й ми разом заробляємо гроші. Ми пропонуємо своїм клієнтам довірити нам заощадження, ставши не вкладником, як це прийнято, а нашим повноправним партнером і одержувати певний процент (на сьогодні це три відсотки) щомісяця!
Вклавши гроші в цінні папери або передавши їх у довірче керування без професійної консультації, існує величезний ризик того, що ви можете прогоріти, оскільки не завжди фінансові компанії демонструють прийнятні результати.
Наша компанія не є школою розвитку фінансової грамотності, ми не банківська установа. Ми – абсолютно нове рішення давно сформованої проблеми на українському фінансовому ринку. Ми поділимося з вами досвідом, як раціонально використовувати ваші гроші незалежно від того, скільки ви заробляєте і чим ви займаєтесь. З кожним місяцем кількість наших клієнтів збільшується, відкриваються нові філії в усіх областях України (на сьогодні по Україні працює більше 20 філій).
Компанія «Кінгз Кепітал» свою роботу розпочала в листопаді 2006 року. Метою діяльності компанії є створення універсальної фінансової корпорації, здатної надавати комплексні фінансові послуги в Україні і світі. На даний момент ми співробітничаємо з багатьма відомими інвестиційними й фінансовими компаніями.
У листопаді 2007 року в м. Москва (Російська Федерація) було відкрито ТОВ «Кінгз Кепітал Інтернешнл». Завданням компанії є управління цінними паперами російського ринку, які приймаються від фізичних та юридичних осіб.
Відповідно фінансові показники компанії йдуть угору, компанія впевнено крокує до розробки нових цікавих фінансових програм розвитку капіталу.
14-го грудня 2007 року в місті Києві відбулося відкриття першого найбільшого незалежного біржового клубу у країнах СНД під назвою «Київський Біржовий Клуб». «Кінгз Кепітал» є засновником даного проекту і просуває інноваційні технології на фінансовий ринок України. Ми впроваджуємо нові схеми інвестування, які на західному ринку вже давно використовуються; працюємо у високоприбуткових сегментах вітчизняного ринку.
Ми не обіцяємо захмарних доходів і нереальних цифр. Ми допомагаємо розмістити кошти фізичних осіб під відносно високий відсоток – 35 річних, при цьому процентна ставка гарантована й фіксована. Таким чином, ми пропонуємо стабільну систему прибутковості, надаємо абсолютно безкоштовну консультацію з питань інвестування і допомагаємо вигідно розпорядитися коштами для отримання стабільних і чималих доходів. Вибір робити Вам. Ми лише пропонуємо вигідний варіант отримання доходу.
Запрошуємо Вас стати нашим клієнтом та забезпечити своє фінансове зростання!
Детальну інформацію ви можете дізнатися під час консультації у філії компанії «King’s Capital» у м. Кіровограді.

Номер журнала:

Разделы:

Комментарии

в новостях передали что тут дело не чисто

отакі діла малята

Томенко требует разобраться с финансовой группой "King's Capital"

Народный депутат Украины от Блока Юлии Тимошенко - Николай Томенко направил обращение в Министерство внутренних дел Украины. Парламентарий просит расследовать "сомнительную" деятельность финансовой группы "Кингз Кепитал" ("King's Capital").
Как сообщили ЛІГАБізнесІнформ в пресс-службе Н.Томенко, депутат просит Министра внутренних дел Юрия Луценко взять под личный контроль расследование ситуации вокруг компании "King's Capital", потому как "деятельность этой компании не раз была объектом журналистских расследований в отечественных печатных и электронных масс-медиа, которые обращали внимание на непонятную засекреченность любых документов или договоров этой компании".
В частности, отмечает депутат, СМИ обращали внимание на то, что "с 2006 по 2007 год эта организация, не имеющая соответствующей разрешительной документации на получение средств от населения, пополнила свои счета за счет вкладчиков на сумму около 200 млн.грн.". "По оценкам финансовых экспертов, ООО "King's Capital" является ничем другим, как очередной финансовой пирамидой", - подчеркивает Н.Томенко.
"Кроме того, по информации газеты "Дело", компания "King's Capital" имеет непосредственное отношение к церкви Сандея Аделаджи "Посольства Царства Божьего". Около 70% вкладчиков "King's Capital" являются прихожанами данной церкви", - говорится в сообщении пресс-службы депутата.
"Учитывая вышеизложенное, а также отказ этой компании выплачивать своим вкладчикам обещанные средства и с целью защиты граждан Украины от возможных экономических махинаций Николай Томенко просит Министра внутренних дел Юрия Луценко взять под личный контроль расследование деятельности компании "King's Capital", - говорится в сообщении.
Корреспонденту ЛІГАБізнесІнформ пока не удалось связаться с руководством компании. Вместе с тем, на официальном сайте "King's Capital" размещено заявление, согласно которому, "в связи с рейдерским захватом активов, компания временно приостановила работу".
"К сожалению, это повлекло за собой шлейф недоброжелателей, которые искажают информацию и всячески мешают восстановлению стабильности. А 5 ноября даже была осуществлена попытка захвата офисов", - говорится в заявлении.
"В связи с этим работа в офисах временно приостановлена. Идет внутреннее расследование. В ближайшие дни руководство компании "Кингз Кепитал" распространит официальное заявление и детальнее разъяснит ситуацию для прессы и клиентов", - отмечают в компании.

ЛIГА БiзнесIнформ
Информационное агентство