Мой город

Мысли вслух

Мне очень нравится определение – «корректности», которое дал Лион Фейхтвангер: «Корректность – это взять меньше, чем мог бы, и дать больше, чем обязан». Не правда ли, прекрасные слова! Свежая идея великого человека очень бы пригодилась нам, если бы мы были способны воспринимать идеи и творить прекрасное! А так, словца ради, пожалуй, не стоит. Не стоит забивать себе мозги порядочными взглядами на жизнь. Не стоит творить того, что ничего не стоит! Такова философия сегодняшнего времени.

Номер журнала:

Разделы:

Когда два сердца бьются вместе… Вместе и навсегда


У любви нет моды. Она не подвластна времени!
Влюбленный человек способен на любые поступки.
Вообще, в моем понятии, любовь – это неземное чувство! Это кусочек счастья! Который не заменить ничем! Ведь когда любовь взаимна – нет больше счастья на Земле! Вырастают крылья...
Любви все возрасты покорны... О любви сказаны миллионы слов и написаны горы книг. Есть формулы любви, научные определения, философские трактаты, словом, как поется в известной песне: “О любви не говори, о ней все сказано...“. И все же для каждого нового поколения, вступающего в жизнь, философия любви – это тайна за семью печатями, крепость, которую надо покорить самому, пройдя нелегкий путь обретения и потерь. А прошлый опыт – тот самый ориентир, который поможет преодолевать сомнения и познавать великое таинство этого вечного как мир и столь же загадочного слова – любовь!

В канун праздника Влюбленных давайте вспомним о том, что и у нас в городе много влюбленных пар, которые, прожив не один год вместе, все же верят в любовь, любят и ценят друг друга. И при этом еще успевают заниматься своим любимым делом, растить детей и дарить друг другу счастье.
Такой вот парой и являются Шаровы Виктория и Юрий.
Юрий – директор частного предприятия «Стил»,а у Виктории свой магазин модной женской одежды «Парижанка», где я и застала ее за работой. Виктория любезно согласилась приоткрыть занавес своей семейной жизни и поделиться с нами формулой любви в своей семье…
– Вы верите в любовь?
– Да, безусловно. Любовь – это самое важное, что может произойти в жизни человека.
– Как вы познакомились?

Номер журнала:

Реабілітація інвалідів: Засвітити зірку надії

univer

Реабілітація інвалідів: Засвітити зірку надії

Що потрібно молодій людині, щоб почувати себе в житті впевнено, комфортно? Безперечно, це перш за все гарний фах, добрий заробіток, повага колег по роботі... У багатьох випадках через фізичні вади інваліди позбавлені цього. В скрутних умовах сьогодення вони нерідко почуваються вигнанцями, зайвими, непотрібними. Навіть ті, хто, попри хвороби, ще мають досить сил, не завжди можуть знайти роботу.
Звичайно, у наш час, коли і здоровим людям не так легко працевлаштуватися, багато залежить від освіти і спеціальності претендентів на неї.

В Європі вже давно зрозуміли, що для людей з обмеженими можливостями найдієвішим стимулом розкриття їхніх здібностей і засобом інтеграції в суспільстві, у тому числі через зайнятість, є повноцінне середовище спілкування, зокрема й в освітньому закладі. Ідея створення такого вищого навчального закладу в Україні зародилася в Кіровоградському обласному відділенні Фонду соціального захисту інвалідів. Спочатку колишніх афганців «пасували» від одного ВНЗ до іншого, аж поки вони не звернулися до першого міністра освіти незалежної України Петра Михайловича Таланчука. За його підтримки досить швидко такий заклад – Інститут розвитку людини – було створено. Згодом він реформувався у недержавний неприбутковий навчальний заклад – Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна».

Номер журнала:

Скринька нагород

foto

Скринька нагород

Кіровоградка Аня Товста народилася у грудні 1991 року і в 10 років почала займатися плаванням в дитячо-юнацькій спортивній школі «Надія» під керівництвом заслуженого тренера України В.Манько.

З одинадцяти років Аня виступає за Кіровоградський обласний центр «Інваспорт», п’ять років поспіль була переможцем Всеукраїнських змагань «Повір у себе!».
У 2005 році Аня увійшла до складу збірної команди України з плавання серед спортсменів-інвалідів з вадами слуху. У тому ж році вона стала п’ятикратною (!) чемпіонкою України, дворазовим срібним призером чемпіонату Росії!
Рік назад Аня виконала норматив майстра спорту і в складі збірної взяла участь у чемпіонаті Європи, де завоювала дві бронзові нагороди. При цьому вона встановила два юнацьких рекорди Європи! Нам є з чим поздоровити Аню, адже минулому року вона стала семикратною чемпіонкою України, і їй належить 9 рекордів країни.

Крім того, у 2007 році Аня їздила на змагання у Тайвань, де стала дворазовою чемпіонкою світу. Це були виступи у складі збірної, і Аня завоювала 7 медалей, тобто третину всіх нагород збірної. В цілому Україна посіла перше командне місце, що трапилося вперше в історії дефлімпійського руху.

Номер журнала:

Разделы:

Простір, вільний від корупції

У листопаді 2007 року Творче об’єднання «Технології оптимального розвитку особистості» презентувало проект «Простір, вільний від корупції».
У проекті взяли участь п’ять вищих навчальних закладів: Кіровоградський Національний технічний університет, Кіро­воградський державний педа­го­гіч­ний університет ім. Володимира Винниченка, Державна льотна ака­де­мія України, Кіровоградський інститут регіонального управління та економіки, Кіровоградський інститут комерції.
Цей проект реалізовуватиметься протягом п’яти місяців. Його мета - формування в середовищі студентів вищих навчальних закладів міста Кіровограда нетерпимого ставлення до явища корупції шляхом проведення у місцевих вузах інформаційної антикорупційної кампанії «Простір, вільний від корупції».
В планах проекту - організувати роботу мобільних пунктів, що передбачає (відзначення викладачів, які мають найбільший рейтинг суспільної довіри) поширення серед студентів поліграфічної продукції, значків «Я не беру хабарів», наліпок «Простір, вільний від корупції», «ОБЕРЕЖНО! Корупціонер!», буклетів (для інформування цільових груп про проект). Також заплановано провести за допомогою веб-модуля в мережі Інтернет голосування студентів за найменш корумпований вуз міста. Передбачається проведення залученими волонтерами дебатів, круглих столів, фестивалів, вікторин та інших публічних заходів антикорупційної спрямованості, поширення результатів дослідження «Стан корупції в Україні».

Номер журнала:

Разделы:

Відзначення 125-річниці театру ім. М.Л. Кропивницького

Відзначення 125-річниці Кіровоградського обласного українського музично-драматичного театру ім. М.Л. Кропивницького

У Кіровограді завершилося тридцять сьоме Всеукраїнське свято театрального мистецтва «Вересневі самоцвіти», які 17 років тому набули всеукраїнського статусу. Заключним етапом свята стали урочистості присвячені 125-річниці з дня засну­ван­ня у місті першого в Україні профе­сійного стаціонарного театру корифеїв, прямим нащадком якого є Кіровоградський академічний обласний український музично-дра­ма­тичний театр імені Кропивницького.
Під час свята шанувальники театру побачили п'єси у виконанні артистів із багатьох міст України – Львова, Черкас, Полтави, Рівного, Києва та й самого Кіровограда. Головна мета проведення фестивалю – популяризація здобутків української драматургії, заохочення театрального аматорства.
До цього ж ювілею в Кіро­вог­радському державному педа­го­гіч­ному університеті імені Володимира Винниченка пройшла Всеукраїнська науково-практична конференція «Театру корифеїв 125 років».

Номер журнала:

Разделы:

Страницы