Кіровоград: Всеукраїнський тур "З Україною в серці!"

12/09/2009

12 вересня на Майдані Незалежності стартував Всеукраїнський тур "З Україною в серці!", спрямований на підтримку Юлії Тимошенко.

Про початок туру сьогодні оголосили його учасники - вітчизняні зірки Олександр Пономарьов, Руслана, Потап і Настя Каменських, Тіна Кароль, Наталя Могилевська, Ірина Білик, Віктор Бронюк (група ТІК), Олег Михайлюта (Фагот, ТНМК), Валерій Харчишин (Друга Ріка), Вадим Красноокий (Мед Хедс XL), повідомляє кореспондент УКРІНФОРМу.

"Всеукраїнський тур "З Україною в серці!", що проляже багатьма великими і зовсім маленькими містами держави, - це соціальна ініціатива. Всіх цих артистів об'єднала публічна підтримка дій Прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко", - підкреслив прес-аташе туру Сергій Ковальчук. Він уточнив, що акція ініційована Всеукраїнським благодійним Таврійським фондом. Листи із запрошеннями долучитися до неї були надіслані всім українським зіркам першого ешелону, і ті, хто дав згоду, взяли участь у прес-конференції в столичному палаці "Україна".

"Артисти виступатимуть з концертами, але найважливіше - це спілкування. Вони візьмуть участь у прямих теле-, радіоефірах, виступлять у пресі, на прес-конференціях, безпосередньо спілкуватимуться з молоддю на центральних майданчиках міст, де говоритимуть про свою громадянську позицію", - зазначив Сергій Ковальчук.

"Моя позиція більш-менш виважена з політичної точки зору. Вона пов'язана з майбутнім вибором - фактично долею країни", - сказала Руслана, підкресливши, що інших варіантів для неї немає.

"На сьогодні інакшої кандидатури, ніж Юлія Володимирівна, від демократичних сил я не бачу: яка б мала свою команду, по-справжньому вболівала за Україну, мала величезну харизму", - висловив свою позицію Олександр Пономарьов.

Об'єднатися довкола сильного і харизматичного лідера закликали і решта учасників зустрічі: Тіна Кароль, Валерій Харчишин, Ірина Білик.

Наталя Могилевська зізналася, що "довго і серйозно міркувала, кому з українських політиків надати перевагу і довіру, але особисте спілкування з Юлією Володимирівною стало найбільш вагомим аргументом".

Питання щодо гонорарів за тур журналістам прояснити не вдалося. "Ми тут усі на умовах абсолютно добровільних. Підтримуємо ініціативу від чистого серця", - сказав Потап.

Сергій Ковальчук сказав з цього приводу, що "організатори забезпечують масштабний промопакет для кожного виконавця, кожен з яких працюватиме в турі день-два на тиждень, - це хоч і не живі гроші, але хороші внески для успішної кар'єри". За його словами, концерт на Майдані Незалежності розпочнеться о 19.00. "Артисти на цю акцію запросили Юлію Тимошенко, і вона обов'язково буде", - запевнив він.

Щодо продовження туру, то 19 вересня концерти відбудуться в Одесі і Ужгороді.

Аватар пользователя orb

Не нашел график тура Когда

Не нашел график тура
Когда этот тур приедет в Кировоград

Аватар пользователя malinka

а действительно, когда они

а действительно, когда они будут в Кировограде?Может расписание появиться завтра?

Скажіть будь ласка, а коли

Скажіть будь ласка, а коли ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУР пройде у славному місті Полтава?, якій у середу виповниться 1110 років, з чим я вітаю усіх полтавців!

Аватар пользователя orb

график тура пока не найден,

график тура пока не найден, озвучивают только 2-3 города наперед

Бе....когда станет известен

Бе....когда станет известен график тура пожалуйста сообщите
если не сложно ICQ 555994399

Аватар пользователя orb

есть предположение что города

есть предположение что города умышленно называются по 2 штуки что бы интрига была
и больше говорили об этом

http://powertracker.org/viewt

http://drugarika.com/ua.html

http://drugarika.com/ua.html

Аватар пользователя orb

обе ссылки ведут на сайт

обе ссылки ведут на сайт "Друга рика"
но там только часть анонса
30 ЖОВТНЯ 2009 РОКУ | Житомир | Тур «З Україною в серці»
25 ЖОВТНЯ 2009 РОКУ | Сарни | Тур «З Україною в серці»
18 ЖОВТНЯ 2009 РОКУ | Могилів-Подільський | Тур «З Україною в серці»
17 ЖОВТНЯ 2009 РОКУ | Вінниця | Тур «З Україною в серці»
16 ЖОВТНЯ 2009 РОКУ | Тернопіль | Тур «З Україною в серці»

а дальше?

Прем'єр-міністр Юлія

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко поруч із українськими виконавцями на концерті в рамках Всеукраїнського туру "З Україною в серці!" в Одесі 19 вересня 2009 року.
ОДЕСА. Минулої суботи, 12 вересня, відомі українські виконавці розпочали Всеукраїнський тур під назвою "З Україною в серці!". Він стартував зі столичного Майдану Незалежності. В ньому взяли участь Руслана, Олександр Пономарьов, Ані Лорак, Потап, Настя Каменських, Тіна Кароль, Наталія Могилевська, Ірина Білик, групи "Тік", ТНМК, "Друга ріка", Mad Heads XL. Напередодні, 19 вересня, концерти пройшли в Одесі та Ужгороді. На одеському виступі побувала сама Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко. Як повідомили організатори туру, концерти триватимуть до Різдва. Артисти виступатимуть навіть у маленьких містах, жителі яких ще не бачили концертів такого масштабу.

Аватар пользователя orb

6 декабря в Кировограде на

6 декабря в Кировограде на площаде им. Кирова состоится долгожданый концерт, ура!!!
В 18.00 ровно.
Звезды: Александр Понамарев, Ирина Билык, Влад Цветаев.
(про других звезд пока умалчивают)

ВСЕ НА КОНЦЕРТ!!!

пойти не смог, смотрю по ТТВ

пойти не смог, смотрю по ТТВ прямой эфир
Уже был Влад Цветаев, сейчас ХS. Обещают Потапа и Настю Каменских.
Отлично отпели все, СПАСИБО!
Также пели Ирина Билык и Александр Понамарев.
Все молодцы, все выклались на полную

Аватар пользователя malinka

Мне тоже очень понравилось,

Мне тоже очень понравилось, хочу выделить из исполнителей Ирину Билык , мой кумир, и Потапа с Каменских, очень просто и легко выступили, без лишних ужимок.

Аватар пользователя orb

Концерт отличный Непонятно

Концерт отличный
Непонятно зачем Потам с ботинком на голове пел, но он молодца выкладывался. пот так и струился
Да вообще все молодцы, Ира Билык отлично отела.
Кстати был сегодня на площади в 8.30 - нет битого стекла
Приятно удивился, такое количество народа и так оперативно все убрано и так мало мусора

Все молодцы, ждем еще концерт