СТОП СНІД: стосується кожного

Що ми знаємо про ВІЛ-СНІД? Судячи з соцопитувань сучасної молоді – нічого, крім того, що це невиліковна хвороба. Наше населення багато про це чує, але мало знає реальні ризики і не відрізняє ВІЛ від СНІДу, помилково трактує способи передачі вірусу і засоби захисту від нього. Звичайно, навіщо нам думати про цю хворобу, якщо вона нас не стосується. Це про когось іншого, про наркоманів, про "васю-пєтю-катю", про сина сусідки, про кого завгодно, тільки не про нас. Хочеться заперечити, сказавши, що це стосується кожного! І тебе, і мене, і твого кращого друга чи подруги.
Ця думка стала лейтмотивом при проведенні акції "Стоп СНІД: стосується кожного", яку провів Знам’янський міський ЦСССДМ до Дня пам’яті людей, померлих від СНІДу. Проведено ряд лекцій та бесід з елементами тренінгу для різних вікових категорій молоді: для учнів школи – інтернату для дітей з наслідками поліомієліту та ДЦП, учнів професійного ліцею та безробітної молоді, яка перебуває на обліку в центрі зайнятості. Під час проведення заходів розповсюджувалася рекламна продукція профілактичного спрямування: плакати "Не дай СНІДу шанс", "Живи. Захисти своїх дітей від ВІЛ/СНІД", буклети "Це поруч", "ВІЧ та СНІД", "10 фактов о ВИЧ/СПИД", "Мужские вопросы", «Женские вопросы».
Тільки спільними зусиллями можна донести до громади всі ризики даної хвороби і об’єднатися для боротьби з нею. Пам’ятаймо померлих — піклуймося про живих!

Знам’янський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді